Kürdan Modelleri

Ahşap ve karton malzeme kullanılarak hazırlanan, parti alanında ikramlıklarınızı sunmak için kullanabileceğiniz kürdanlar sitemizde!

Sıralama seçin

 Son derece şık ve sevimli bir görünüm kazandırılan kürdan çeşitleri soğuk ve sıcak ikramlıklarınızı tutturmanız için harika bir seçenek! Üstelik bu özel koleksiyonumuzda sizlere onlarca farklı model seçeneği sunuyoruz. Çocuklara yönelik olarak hazırlanan tasarım seçeneklerine de hemen göz atabilirsiniz. En şık parti süsleri çeşitlerine uygun olarak hazırlanan modeller de alternatifleriniz arasında yer alıyor. İkramlık malzemeleri olarak kullanabileceğiniz kürdan çeşitleri çizgi film karakterleri ile çok daha şirin bir görünüm kazanıyor. Hem kız hem de erkek çocukların sevdikleri karakterlerle dizayn edilen tasarımlar büyük beğeni topluyor.

İkramlıklarınıza Uygun Kürdan Çeşitleri Sitemizde!

Baby shower partileri için özel olarak hazırlanan ve bebek temalı olarak dizayn edilen kürdan çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kanepe ve şekerlemelerinizi en şık şekilde sunmanızı sağlayacak olan modeller arasında puset şeklinde hazırlananları da bulabilirsiniz. Aynı zamanda sünnet törenlerinde kullanıma uygun olan kürdan modellerini de sizlerle buluşturmayı ihmal etmedik!

Çiçek modelli plastik ve renkli kürdan çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Doğum günü partileri ya da yetişkinler düzenlenen tüm partilerde kullanıma uygun olan bu modeller canlı renkleriyle parti dekorasyonuna da anında uyum sağlıyor. Palyaço, dümen ya da kalp şeklinde dizayn edilen tasarım seçeneklerine de hemen şimdi göz atabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm parti malzemeleri gibi incelediğiniz bu ürün çeşitleri için de en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Cazip fiyatlara eşlik eden ve yüz güldüren ödeme kolaylıklarından siz de faydalanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz tüm ürün çeşitlerini bütçe endişesi duymadan sepetinize atın ve hemen siparişinizi tamamlayın. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında seçtiğiniz tüm ürünleri kısa zamanda adresinize ulaştırıyoruz!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.