Baby Shower Malzemeleri

En şirin organizasyonlar kuşkusuz baby shower partileridir. 

Sıralama seçin

 Düzenleyeceğiniz parti çok daha sevimli olsun istiyorsanız sizler için hazırladığımız bu özel koleksiyonuna göz atmaya başlayın. Baby shower partileri için kullanıma uygun olan süsleri ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeleri sizlere bir arada sunuyoruz. Tamamına göz atarak sepetinize doldurun ve hemen siparişinizi tamamlayın. Ayrıca yeni bebek kutlamalarında ve bebek mevlitlerinde kullanıma uygun olan bebek şekeri çeşitleri de koleksiyonumuz içerisinde yer alıyor. Son derece sevimli bir görünüm sergileyen bebek figürlerinin kullanıldığı bu tasarımlar geniş bir renk seçeneği yelpazesi da sunuyor. Elbette erkek ve kız bebekler için mavi ve pembe renklerin kullanıldığı bebek şekeri çeşitlerini de seçenekleriniz arasına ekledik.

En Güzel Baby Shower Parti Süsleri Sitemizde!

Partinin düzenleneceği mekanın kapısına asabileceğiniz kapı süsü modelleri,  bebek temasına uygun olarak dizayn edildi. En kaliteli malzemelerle ve kusursuz bir işçilikle hazırlanan bu tasarımlar uygun fiyatları bakımından da cazip bir seçeneğe dönüşüyor. Tasarımları sizlere çerçeveli, püskül süslemeli ya da fiyonk şeklinde dizayn edilmiş formda sunuyoruz. Bebek odalarını süslemek için de kullanılabilecek olan kapı süsleri arasında şimdi malzemelerle dizayn edilen modeller de bulunuyor.  Dilerseniz tercihinizi ahşap çerçeveli  kapı süslerinden yana kullanabilirsiniz. 

Kapı banner modellerine de göz atmayı unutmayın! Pembe ve mavi renk seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz bu tasarımlar parlak görünümleri ile mekanın bir anda parti havasına bürünmesini sağlıyor. Bebek figürlü çubuklar ve daha onlarca farklı süsleme modelleri ile  hayal ettiğiniz baby shower partisini kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Çubuklu ya da akrilik süsler, lohusa malzemeleri, anahtarlıklar en uygun fiyatları sayesinde her bütçeye hitap ediyor. Şimdi sizleri bu sevimli koleksiyon ile baş başa bırakıyoruz. Ürün modelleri tükenmeden siz de seçiminizi yapın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.