Angry Birds Ürünleri

Yayınlandığı ilk günden bu yana tüm dünyada çocukların sevdiği karakterlere dönüşen Angry Birds  karakterleri ülkemizde de çok seviliyor.

Sıralama seçin

. Hem kız hem de erkek çocukların severek takip ettiği bu sevimli karakterler artık doğum günü partilerinde de en sinirli halleri ile şirinliklerini sergileyebiliyor. Sizlere konsept olarak uygulayabileceğiniz tüm parti malzemelerini tek bir sayfada sunuyoruz. İhtiyacınız olan tüm ürünlere sitemizden pratik bir şekilde temin edebilirsiniz.

Tamamı Angry Birds konseptli olarak hazırlanan parti süsleri arasında bayraklar ve afişler de bulunuyor. Aynı zamanda iyi ki doğdun yazısı  ya da happy birthday yazısı gibi duvar süslemelerinde kullanabileceğiniz parti süsü çeşitlerini de sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede çok sıradan bir mekanı bile son derece eğlenceli bir parti alanına dönüştürmeniz çok kolay olacak. Üstelik mekanı süslemekten de büyük keyif alacaksınız.

Sinirli Kuşlar Partinize Geliyor!

Siparişinizi tamamlamadan önce sepetinize mutlaka üçgen bayrak süslerden de ekleyin. Çünkü üçgen şekilde kesilmiş olan bayrak süsler yoğun bir şekilde bile kullanılabiliyor. Aynı zamanda bu süslerle sadece duvarları süsleme ile kalmayıp ikramlık masasını ya da parti alanına girişi bile süsleyebilirsiniz.  Bu nedenle Angry Birds parti süsleri arasında en çok tercih edilen üçgen bayrak süsleri oluyor.

Bu özel koleksiyonumuzu hazırlarken ikramlık masasında kullanabileceğiniz malzemeleri de unutmadık. Yine Angry Birds karakterlerinin çizim şeklinde yer aldığı,  en kaliteli malzemelerle hazırlanan masa örtüsü modelleri Angry Birds parti malzemeleri arasında yer alıyor. Canlı renklere sahip olan masa örtüsü çeşitleri ikramlık masanızın çok daha leziz ve çekici bir görünüm kazanmasını sağlayabilir. Aynı zamanda kullan at ürün çeşitlerini de sizlerle buluşturuyoruz.

Kullan At Parti Malzemeleri Sitemizde!

Lisanslı olan kullan at karton tabak çeşitleri en kaliteli malzemelerle üretildiği için sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Sepetinize içecekleriniz için kullanabileceğiniz karton ya da plastik bardak çeşitlerinden de ekleyebilirsiniz. Bu ürünlerin cam ya da porselen gibi kırılma riski olmadığından çocuklar için düzenlenen partilerde daha güvenli bir kullanım şansı sunuyor. Kullan at ürün modellerini sizlere farklı renk seçenekleriyle sunuyoruz.  Seçenekleriniz azalmadan siz de tercihinizi yaparak sepetinizi doldurmaya başlayın.

Parti hazırlıkları esnasında en çok unutulan malzeme peçete oluyor. Sepetinize mutlaka peçete çeşitlerinden de bol miktarda ekleyin. Sizlere tüm bu ürünleri en uygun fiyat avantajı ile birlikte sunuyoruz. Bu cazip  fiyatları ekonomik ve bir o kadar da kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüştürmek sizin elinizde!  Ürün seçenekleri azalmadan parti hazırlıklarının en önemli adımını tamamlayın ve siparişinizi bize iletin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.