Baskılı Balonlar

Baskılı balonlar, hem renk hem de üzerindeki sınırsız baskı seçeneği ile başta açılışlar, davetler, nişan ve düğün gibi özel günler olmak üzere doğum günlerinde de tercih edilen, popüler ürünlerdir.

Sıralama seçin

Etkinliğe özel bir şekilde logo ve metinleri dilediğiniz gibi seçebildiğiniz baskılı balon seçenekleriyle, harika bir dekor oluşturabilirsiniz. Logo baskılı balonlar, her ebatta sunulan, dilediğiniz renk üzerine dilediğiniz metin ve fotoğrafın baskısının yapılabildiği kaliteli balon seçeneklerimizle ilgili fiyat, özellik ve kullanım detaylarını sıraladık.

Baskılı balonları nerelerde kullanabilirsiniz?

Baskılı balonlar, kullanım alanı olarak oldukça geniş bir yelpazede tercih ediliyor. Şirketleriniz için promosyon ürünü olarak sunabileceğiniz baskılı balonlar, özel günlerinizde, davetlerinizde de balon demetleri ile şık bir görüntü sunmanıza yardımcı olur. İstediğiniz renkte, boyutta ve özelliklerde sunulabilen baskılı balonlarda yüksek baskı kalitesi ve uygun fiyat ile, ihtiyacınız olan her alanda ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üretimi ve hazırlık süreci sadece birkaç günü bulabilen ve hızlı şekilde hazırlanıp kargo ile size teslim edilen baskılı balon seçenekleri, bütçenizi yormadan dükkan açılışları, düğün, nişan, kına, özel etkinliklerde aradığınız rengarenk dekor konseptini size sunuyor.

Kolayca şişirilen ve şişirildiği anda dahi, baskı kalitesi düşmeyen balonları bulabileceğiniz baskılı balonlarımız, kullanılan ürünlerin yüksek kalitede olmasından ötürü sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Baskılı balon çeşitleri nelerdir?

Baskılı balonlar, tamamen ihtiyacınıza göre hazırlanan ürünlerdir. Tek yüze baskı yapılabildiği gibi çift yüze baskı da yapılabilen baskılı balon çeşitleri aynı zamanda logo, yazı ve fotoğraf baskısı ile her anlamda kişiselleştirilebilir ürünlerdir. Şirketinizin kurumsal kimliğine uygun renk ve mesajlar içeren baskılı balonlar, istediğiniz ebatta üretilebilmektedir. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi şehirlerde baskılı balon ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlı ve hızlı online baskılı balon ihtiyacınız için, balon kategorimiz altında yer alan baskılı balon çeşitlerimiz içinde seçebilirsiniz. Profesyonel imalat ve yüksek kaliteli mürekkep kullanımı ile, logo baskılı balonlar ve diğer baskılı balon seçimleri, ihtiyacınız olan balon demetleri için ve diğer balon kreasyonlarınız için doğru tercih.

Eğer düzenleyeceğiniz etkinlikte baskılı balon ihtiyacınız varsa ve henüz hangi tip bir baskılı balon kullanacağınıza karar veremediyseniz, sitemizden bize ulaşarak size logo baskılı, metin ve fotoğraf baskılı balonlarımızdan hangi konseptlerin, hangi renklerin daha iyi olabileceği konusunda önerilerde bulunabiliriz. Birçok kurumsal şirketin baskılı balon konusunda tercih ettiği sitemizde gördüğünüz tüm modeller, yüksek kalite standartlarına sahiptir. Müşteri memnuniyeti esaslı, kaliteli baskılı balon modellerimiz Antalya, Bursa, Adana, Gaziantep gibi şehirlerde birçok etkinlikte tercih edilmektedir.

Baskılı balon fiyatları

Baskılı balonların fiyatlarında, en önemli kriter istenen baskı, balonun kalitesi ve sayısıdır. Toptan ve perakende baskılı balon alımlarınızda, avantajlı fiyatlarla sitemizde buluşabilirsiniz. Bütçenize uygun baskılı balon seçeneklerinde balonun tipi, baskının durumu ve alım sayısı ile baskılı balon fiyatları net şekilde ortaya çıkmaktadır. Logo baskılı balonlarınız, düğün ve nişan gibi etkinlikler için özel baskılı balonlar, hazır baskılı balonlar ve dekorasyon balonlarında fiyat aralıklarını ürünlerimizden inceleyebilirsiniz. Baskılı balon ihtiyacınız için güvenilir ödeme altyapısı sunan sitemiz üzerinden anında banka kartı ya da kredi kartınız ile ödeme yapabilir, dilerseniz havale ile ödeme avantajından da faydalanabilirsiniz.

Baskılı balon renk seçeneklerinizi, internetten online baskılı balon siparişi imkanı sunan sitemiz üzerinden inceleyebilir, istediğiniz sayıda ve konseptte, birbirinden kaliteli baskılı balonların siparişini verebilirsiniz. Kısa kargo süresi, güvenilir ödeme altyapısı ve Türkiye’nin en kaliteli baskılı balon standartları ile aradığınız kalite sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.