Folyo Balonlar

Folyo balonlar, süs balonları içerisinde sergiledikleri şık görüntüden ötürü son derece popüler olan seçeneklerdir. 

Sıralama seçin

Helyum gazı ile şişirildiğinde uçan balon sınıfına da giren folyo & parlak balonlar, doğum günlerinde, sürpriz kutlamalarda, açılışlarda ya da çocuklara hediye olarak sıkça tercih edilen süs balonu seçenekleri arasındadır. Folyo balon ve parlak balon seçenekleri ile dilerseniz klasik baskılı balonları kombine edebilir, balon demetleri arasında folyo ve parlak balonları konumlandırabilirsiniz. Folyo balon çeşitleri arasında, ihtiyacınızı karşılayacak birçok renk ve model seçeneği yer alıyor. Folyo ve parlak süs balonları kategorimizde inceleyebileceğiniz harf ve rakamlı balonları, kalpli folyo balonları ve diğer seçenekleri hem özellikleri hem de fiyatları bakımından sınıflandırabilir, hızlı ve güvenilir ödeme seçeneği ile anında satın alabilirsiniz.

Folyo balon özellikleri

Folyo balonlar, diğer standart baskılı ve düz balonlara göre daha parlak bir görünüme sahiptir. Parlak balon seçimleri, etkinliklerinizde, özellikle de parti ve benzeri etkinliklerde şık ve gösterişli bir görüntü ortaya koymaktadır. Folyo balonlar, yapıları bakımından son derece kaliteli, dayanıklı ürünlerdir. Sitemizde yer alan folyo ve parlak süs balon seçeneklerinin, yüksek mürekkep kalitesi ile yapılmış baskıları ve kaliteli folyo donanımları ile, herhangi bir problem asla yaşamazsınız ve en özel günlerinizde, keyifle kullanırsınız. Uçan balonlar içinde de yer alabilen folyo balonlar ve parlak balonlar, helyum gazı ile dolduruldukları takdirde uçan balon özelliğine de sahip olmaktadırlar. Helyum gazlı balon arıyorsanız, folyo ve parlak balon seçimleri aslında aradığınız doğru ürün olabilir. Kategorimizde yer alan folyo ve parlak süs balonlarının tamamı, helyum balon olarak da kullanılabilmektedir. Bu durum, balonun içerdiği gaz ile ilişkilidir. Folyo balonlar, fiyatları bakımından da uygun balon seçenekleri içinde yer alır. Son derece kaliteli, güçlü ve dayanıklı süs balonları olan folyo balonları doğum günleri başta olmak üzere, özel sürprizler, çeşitli davetler, kına ve düğün gibi ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Belli bir kalıba oturmuş folyo balonlar, barındırdığı yapıları asla bozmazlar.

Folyo ve parlak balonlar nasıl kullanılır?

Folyo ve parlak balon seçenekleri, dilediğiniz takdirde inik şekilde alınabilir ve şişirme işlemi sizin tarafınızdan yapılır. Ancak dilediğiniz takdirde balonlar şişmiş vaziyette de size teslim edilebilir. Balonun şişirme işleminin tamamlanmasının ardından dilediğiniz gibi, davetlerde ve özel günlerde anında balonu kullanmaya başlayabilirsiniz. Büyük ve küçük folyo parlak balon seçenekleri içinde, dilerseniz standart bir harf ve rakam simgesi, dilerseniz de kalpli simgeler kullanılabilir. Bu tamamen balonun kullanılacağı ortama ve istediğiniz konsepte göre değişir. Satın almak istediğiniz folyo ve parlak balonları, çeşitleri ve fiyatlarına göre sitemizde değerlendirip, dilerseniz sıralayıp kısa süre içinde anında satın alabilirsiniz. Sepete eklediğiniz balonları Türkiye’nin her noktasına kargo ile alabilir, düzenlediğiniz etkinlikte şık bir ürün olarak kullanabilirsiniz.

Folyo balon fiyatları

Parti malzemelerinde, süs balonları arasında sıkça tercih edilen uçan folyo balonlar, helyum parlak balonlar fiyat bakımından en uygun aralıklarla sitemizde sunulmuştur. Ürünün tipine göre ve modeline göre değişen fiyatlar, bütçenizi asla zorlamayacak ölçüde sizlere sunuluyor. Farklı ödeme seçenekleri ve internetten satın alma avantajı ile sizlere sunduğumuz folyo ve parlak balon ürünlerimizden ilgilendiklerinizi anında sepetinize atın ve güvenilir ödeme alt yapısının avantajı ile dakikalar içinde satın alın. Farklı seçeneklerde ve farklı renklerde folyo balonlarımız, kalıbı bozulmadan, etkinliklerinizde herkes tarafından ilgi görecek son derece şık bir parti öğesi olarak çok kısa süre içinde elinize ulaşacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.