Balon Modelleri

Süs balonları, başta doğum günleri olmak üzere birçok etkinliğin değişilmez öğelerinden. Düğün ve nişanlarda, açık havada düzenlenen davet ve etkinliklerde, doğum günlerinde çokça tercih edilen balonlar birçok farklı modelde kullanılabilmektedir.

Sıralama seçin

Baskılı standart balonlar, harfli balonlar, havada duran uçan balonlar, helyumlu balonlar ve kalpli balonlar gibi birçok farklı seçenek süs balonları içerisinde yer almaktadır. O günün anlam ve önemine göre, bütçenize göre, aradığınız tarza göre siz de en uygun balon modelini seçebilir ve satın alabilirsiniz. Balon fiyatlarını, süs balonu modellerini, uçan balon özelliklerini inceleyin ve aradığınız en uygun balonu anında sepetinize ekleyin.

Balon çeşitleri nelerdir?

Balonlar, son derece geniş bir seçenek skalasına sahip ürünlerdir. Bulunduğu ortamı şık gösteren, kaliteli bir dekorasyon anlayışı sunan balonlar tüm etkinliklerde, davetlerde, özel günlerde süs için kullanılan standart ürünlerdir. Balonları tekli alıp belli kombinasyonlar ile aranje edebileceğiniz gibi, balon demeti ya da balon paketi olarak da alabilir, kullanabilirsiniz. Balonların temel çeşitleri içinde baskılı balonlar, harfli ve rakamlı balonlar yer alıyor. Tema olarak ise folyo ve parlak balonlar, uçan balonlar, kalpli balonlar, ve balon setleri karşımıza çıkıyor. Parti balonları olarak da geçen balon seçenekleri, konsepte ve renklere göre, kutlama yapılan özel günlere göre çeşitli şekillerde kullanılmaktadır. Mavi, kırmızı, beyaz, sarı ve yeşil gibi yaygın kullanılan renklerin sık tercih edildiği baskılı balonlar da partilerde süs malzemesi olarak sıkça kullanılmaktadır. Havada duran helyumlu balonlar da renk seçenekleri olarak siyah, beyaz ve skalası çok geniş bir renk aralığına sahiptir. Önemli olan, balon konusundaki ihtiyacınızda sizin ve o günün temasını yansıtabilmektir. Her konseptte, her renkte ve her bütçeye uygun parti balonlarının, süs balonu ürünlerinin yer aldığı sitemizde ihtiyacınız olan balon çeşidini çok rahat şekilde bulabilirsiniz.

Süs balonları nerelerde kullanılır?

Düzenlediğiniz bir partide, doğum gününde, vereceğiniz bir davette ya da diğer etkinliklerde süs balonları çok rahat bir şekilde her ortamın tamamlayıcı öğesidir. Parti balonları ya da spesifik olarak yaş balonları gibi farklı ve birbirinden renkli seçenekler, hem bütçenizi zorlamayacak hem de parti ortamına hava katacak kaliteli süs seçenekleridir. Büyük ve küçük ebatlardaki süs balonları kına, nişan, düğün balonları olarak da kullanılabilir. Verdiğiniz etkinlik salonda ya da bir restaurantta, açık havada da düzenlense süs balonları son derece renkli ve hoş bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu nedenle de birçok kişinin etkinliklerde, davetlerdeki ilk tercihi dekoratif amaçlı kullanılan birbirinden güzel süs balonlarıdır. Balon satın almak isteyenlerin ilk durağı olan internet sitemizde, onlarca, yüzlerce balon seçeneği karşınıza çıkacak ve istediğiniz parti balonlarını kolay ve uygun bir şekilde satın alabileceksiniz.

Balon fiyatları

Balonlar, parti ve etkinliklerde genel olarak en uygun fiyat aralığına sahip ürünlerdir. Bütçenize en uygun süs balonlarını, uygun fiyatlı şekilde bulabileceğiniz sitemizde mavi, kırmızı, sarı, yeşil gibi ana renklerde birçok balon seçeneği, baskılı balon ve diğer süs balonları bulabileceğiniz kategorimizde, ucuz balonları bulabilirsiniz. Kaliteli baskılı balonların fiyatları, türüne göre, kalıba göre ve baskıya göre değişebilmektedir. Büyük balon ve küçük balon seçeneklerinde de gözlenen fiyat değişikliklerini, ürünleri fiyata göre sıralayıp hızlı bir şekilde görebilir, dilediğiniz ürünü anında farklı ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz. Online balon satın almak isteyenler için hızlı ve güvenilir altyapı sunan sitemizde, etkinlik ve davetleriniz için, partiler ve özel günler için en kaliteli süs balonları farklı model ve renk seçenekleriyle sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.