Doğum Günü Mumları

İncelediğiniz bu koleksiyonda doğum günü mumları yer alıyor. Doğum günü partileri için özel olarak hazırlanan ve parti temasını net bir şekilde hissettiren mum çeşitleri çok daha eğlenceli bir akşam geçirmenizi sağlayacak. 

Sıralama seçin

Rakam şeklinde dizayn edilen mum çeşitleri doğum günü pastasının üzerine koymak için de kullanılabilir. Doğum günlerinin olmazsa olmaz ritüellerinden biri olan mum üfleme esnasında bunların devrilmemesi için alt bölümüne küçük bir aparat kazandırdık. Bu sayede son derece kolay bir şekilde doğum günü pastasına mumları ekleyebilirsiniz. Aradığınız tüm rakam şeklindeki mumları sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca emoji şeklinde dizayn edilen doğum günü süsleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. İnternet tutkulu olan yakınlarınızın doğum günleri için bu tasarımları tercih edebilirsiniz. Kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süre yanabilen mumlar fiyatları açısından da cazip parti süsleri arasında yer alıyor.

En Eğlenceli Doğum Günü Mumları Bizde!

Simli olarak dizayn edilen ve parlak görünümü ile beğeni toplayan parti mumları geniş renk skalası eşliğinde hemen şimdi incelenebilir. Aynı zamanda sitemizde “happy birthday” yazılı pasta mumları da bulunuyor. Canlı renklerle dizayn edilen bu tasarımları da mutlaka incelemelisiniz. Aynı zamanda sepetinize şamdan mumları eklemeyi sakın unutmayın.

Akşam yemeklerinin olmazsa olmazı olan  şamdan mumu çeşitlerinde de farklı renkleri sizlere sunuyoruz. Kaktüs şeklinde hazırlanan tasarımlar biraz muzip biraz da eğlenceli bir tercih olabilir. Ayrıca kırmızı kalp şeklinde dizayn edilen ve üzerinde “love” yazan bunlar romantik çiftler için daha cazip bir seçeneğe dönüşüyor. Bu fiyatları siz de kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüştürün.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.